YILDIZ DÜŞÜKLÜĞÜ NEDİR?

Yıldız Düşüklüğü Nedir

Yıldız düşüklüğü, adından anlaşılacağı üzere kişinin normal yaşantısından daha sıkıntılı bir duruma gelmesidir. Genel olarak ruhsal ve bedensel sıkıntıların yanında; rızkın kapalı olması, kısmetin kapanmış olması, sürekli olarak hissedilen yorgunluk, daimi olarak sinirli olma hali gibi sebepler yıldız düşüklüğüne işaret etmektedir.

 Yıldız Yükseltme Nedir?

 Yıldız düşüklüğü yaşayan insanlar genellikle hayatlarında hiçbir zaman memnun olmamaktadırlar. Bununla beraber yanlarındaki insanlar da bu kişilerden rahatsız olabilmektedir. Bu nedenle kişiler yıldız yükseltme vefki yapan medyumlarla görüşerek işlemi gerçekleştirebilirler. Yıldız yükseltme vefki, kişinin belirli dualar ile daha iyi olması için yapılan işlemlere denmektedir.

 Yıldız Düşüklüğü Vefki Nedir?

 Yıldız düşüklüğü vefkinin ne olduğuna bakmadan önce, vefkin ne anlama geldiğine bakalım. İslam dinine göre vefk, tesirli dua anlamı taşır. Yapılan dualar ile kişinin istediği şeye kavuşması sağlanır. İşte yıldız düşüklüğü vefki, bu sıkıntıları yaşayan kişilerin bu tesirli dualar ile iyileştirilmesinin yapılmasıdır. Bunlar yıldız yükseltme vefki yapan hocalar ile gerçekleştirilmektedir. Ancak bu yıldız yükseltme vefki yapan hoca, kendi alanında uzman olmalıdır.

 Güvenilir medyumlar ile yapılan bu vefkler kısa sürede etki ederek, kişinin yaşantısına olumlu etkiler yapmaktadır. Kişi yaşadığı bu olumsuz tüm sıkıntılarından kurtularak, kendi normal yaşantısına bir adım atmış olacaktır.

 Yıldız Düşüklüğü İşlemleri Rahmani Midir?

 Bu soruya verilecek cevap evettir. Çünkü bu işlemlerin tamamından Allah’tan yardım dilenmektedir. Bu yardımların tamamı etkili yani tesirli olan dualar yoluyla yapılmaktadır. Fakat bütün hocalar, medyumlar aynı yolu izliyor diyemeyiz. Daha doğrusu bazı hocalar, yıldız düşüklüğünde farklı dualar tercih edebilmektedir. Ancak bu duaların tamamı rahmani olan dualardır. Bu vefk işlemlerinin hepsi gönül ve rıza yoluyla yapılmaktadır.

 Yıldız Düşüklüğünün Nedeni Büyü Müdür?

 Her bir büyü kendi alanında farklı bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla yıldız düşüklüğünü hemen büyüyle bağdaştırmak yanlış olacaktır. Ama bazı durumlarda elbette büyü yapılma ihtimali bulunmaktadır. Tabi kişi kendisi yıldız düşüklüğünü büyüyle bağdaştıramaz. Eğer bunun bir büyü olup olmadığını anlamak isterse, tanınmış bir medyum sayesinde bu işlemini yerine getirebilir. Medyum görüşünü aldıktan sonra gerekli olan işlemler varsa yapılabilir.

Bu yazı ile alakalı daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Cüneyt hoca'yı 0537 013 3543 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Yazar: admin

9 thoughts on “YILDIZ DÜŞÜKLÜĞÜ NEDİR?

  Alper Öz

  (13 Haziran 2019 - 11:16 pm)

  hocam yastığın altında bulduğum muskayı yaktım Yok ettim etkisi bitmiş mıdır

  Rahime Çopur

  (15 Haziran 2019 - 9:10 pm)

  ben avusturya’dan arıyorum bana ulaşım sağlayabilir misiniz

  Nevin Çınarlık

  (26 Haziran 2019 - 2:00 am)

  hocam ben 25 yaşındayim ben size Trabzon’dan ulaşıyorum benim sizden isteğim lütfen beni sevdiğim insana geri kavuşturun ailem buna engel oluyor çevremdeki insanlar onun beni sevmediğine beni inandırmaya çalışıyor hatta üzerinde bir büyü olduğunu bile söylüyorlar bu konuda size danışmak istiyorum nasıl ulaşabilirim

  Murat Kızıltoprak

  (26 Haziran 2019 - 2:06 am)

  hocam gerçekten söz verdiğiniz gibi 12 günde işlem etki etti

  Fatih Bilgi

  (19 Temmuz 2019 - 8:06 am)

  hocam merhaba Ankara’nın hangi ilçesinde siniz

  Selçuk Bardakçı

  (21 Temmuz 2019 - 7:07 am)

  Cüneyt bey bana nasıl yardımcı olabilirsiniz

  Bedri Süveran

  (4 Ağustos 2019 - 7:40 pm)

  hocam kaynanam durmadan bize büyü yaptırıyor işlem yaptırıyor bu sebepten eşimle yatakta bile huzur yaşayamıyoruz siz bize yardımcı olabilir misiniz size nasıl ulaşabilirim

  Muhsin Çiftçi

  (22 Ağustos 2019 - 10:10 am)

  merhaba hocam Trabzon’un neresindesin

  Emine Tehli

  (23 Ağustos 2019 - 11:16 am)

  ben avusturya’dan arıyorum bana ulaşım sağlayabilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.