Medyum Tavsiyesi

Medyum Tavsiyesi

Medyumlar ilimlerini para karşılığında kullanırlar. Kendilerine bakım yaptırmak isteyen kişinin sorunlarını dinleyerek çözüm yolu bulurlar. Bunu bir ücret karşılığı yapmaları son derece doğaldır. Yaptıkları işleme göre aldıkları ücretler farklılık gösterir. Ayrıca medyumun profesyonelliği ücret konusunda önemli rol oynar. Bazı medyumlar kendilerine danışan kişilerin zayıf yönlerinden faydalanarak onları parasal açıdan sömürmektedir. Bu yüzden medyum seçimine özen göstermek gerekir. Her söylenene inanmadan referans dahilinde bir medyumla iletişime geçmek gerekir. Medyum tavsiyesi veren kişiler ile mutlaka görüşün.

Medyum fiyatları nasıl belirlenir?

Medyuma sorunu anlatmak ve çözüm yolu öğrenmek tıpkı bir doktora muayene olmak gibi düşünülür. Önce bir bakım yapılır ve genelde bu ücret herkes için sabittir. Bazı medyumlar ise bakım işini ücretsiz yapar. Bunun haricinde yaptığı işlemlerden para alır. Bunun için yıldızname bakmadan fiyat konusunun öğrenilmesi gerekir. Çünkü bu genelde medyumun insiyatifine kalmış bir durumdur. Bazıları sorunlar için ayrı çözümler için ayrı ücret talep eder. Bazı işlemler herkesin bilmediği derin ilimler gerektirir. Ömrü boyunca bu alanda edindiği değerli tecrübeleri kullanmaktadır. Bunun için hocanın çok zaman ayırması gerekir. Bunun dışında öngörüleri yüksek olan, hisleri kuvvetli her dediği çıkan hocaların seansları daha pahalı olabilmektedir. Büyüler ve tılsımlar için kullanılan malzemelerde farklılık gösterir. Her büyü aynı malzemelerle yapılmaz. Bu yüzden medyum ücretleri yapılan işleme göre değişir. Medyumlar verdiği emeklerin karşılığı olarak gerekli ücreti talep etmektedir.

En Pahalı Büyüler Hangisidir?

Bazı büyüleri herkes yapamaz. Herkesin ilmi ve bilgisi buna yetmez. Papaz büyüsü gibi büyüler bunların arasında olmaktadır. Papaz büyüsü çok etkili bir büyüdür. Çeşitli aşamalardan geçilerek yapılır. Etkili dualar ve işlemlerin yapılması çok külfetli olduğu için pahalı bir büyüdür. Bu büyü kişiyi kısa sürede etkisi altına alır ve o kişinin adeta hayatını değiştirir. Bu yüzden hocanın çok emek vermesi gerekir. Bu emeğinin sonucu olarak kısa sürede olumlu sonuçlar alınır. Ayrıca üzerinde papaz büyüsü olanlar büyüyü bozdurmak için uzman bir medyuma başvurur. Medyum kişinin bu büyüden kurtulup eski yaşamına geri dönmesi için büyüyü bozma işlemleri gerçekleştirir. Ancak bunun bedeli bayağı külfetlidir. En çok referansı olan medyumlar arasında yer alan Cüneyt Hoca medyum tavsiyesi denildiğinde de ilk sıradadır.

Bu yazı ile alakalı daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Cüneyt hoca'yı 0537 013 3543 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.