Medyum- Medyumlar

Medyum Olmak

Yakın çevrelerden ve önemli kanaat önderlerinden alınan medyum önerileri birçok farklı konuda sıkıntıların giderilmesi ve huzura varılması açısından çeşitli hizmeti ihtiva etmektedir. Her türlü sıkıntının ve derdin deva bulması adına bu seçenekler değerlendirilip medyum önerileri arasından tercihlerde bulunabilir.

Önerilen Medyumların Sunduğu İlk Hizmet: Vefk

Genellikle insanların psikolojinin nedensiz ve koşulsuz bir şekilde yıkıma uğratan sıkıntıların giderilmesi için vefk yapılmaktadır. Evlerin ve iş yerlerinin bereketi için köşeden köşe yapılan uygulama alanları da mevcuttur. Birçok farklı türü bulunan vefk büyüleri su, toprak, ateş ve hava gibi elementler baz alınarak da yapılabilir. Aynı zamanda tekli, üçlü, yedili ve onlu vefk dereceleri de bulunmaktadır. Genellikle sıkıntıların kaynağı ve boyutu araştırıldıktan sonra tam olarak nasıl ve kaç katmanlı bir vefk yapılacağına karar verilmektedir. Oldukça etkili olan bu büyü çeşitleri etkilerini de zaman kaybı olmadan, anında göstermektedir. Kabus gören ve iç sıkıntısıyla uyanan kişilerde de günler ve haftalar içerisinde iyileşmeyi ruhani boyutta sağlamaktadır.

Bir Diğer Medyum Hizmeti: Aşk ve Bağlama Büyüleri

Medyumların özel uzmanlık alanları içerisinde aşk ve bağlama büyüleri de bulunmaktadır. Ancak bazı medyumlar sadece bu büyüler alanında yetkin çalışmalara imza atmaktadır. Bu nedenle önerilen medyumlar arasında bir tercih yapılırken bu kıstaslar göz önünde bulundurulmalıdır. Aşk ve bağlama büyüleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından yaptırılabilir. Aynı zamanda evli kişiler de eşlerinin kendisine ve evlerine daha bağlı olmaları için medyum hizmetlerinden faydalanabilir. Bu büyüler için medyumlar çeşitli materyal ve fotoğraf taleplerinde bulunabilir. Aşık edilecek kişinin bir fotoğrafı, saçının teli ya da kullandığı bir mendil vb. eşya bu sayılan materyallerin arasında bulunmaktadır. Kişiden kişiye değişmek üzere medyumlar tarafından ifa edilen aşk ve bağlama büyüleri en geç bir hafta içerisinde etkilerini göstermektedir.

Yıldızname ve Diğer Medyumluk Hizmetleri

Önerilen ve işinin ehli olan medyumlar, yıldızname bakmak başta olmak üzere birçok farklı alanda da kişilerin isteklerini yerine getirmektedir. Yıldıznameye bakılarak kişinin merak ettiği sualler reel bir biçimde cevaplandırılır. Aynı zamanda geleceğe yönelik endişeler ve meraklar da bu yolla karşılanmaktadır.

Bu yazı ile alakalı daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Cüneyt hoca'yı 0537 013 3543 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Yazar: admin

9 thoughts on “Medyum- Medyumlar

  Serkan Fazlı Doğan

  (10 Mayıs 2019 - 5:35 pm)

  at tırnağı büyüsü ne işe yaramaktadır hocam sevdiğim kızı kendime geri bağlamak istiyorum fakat rahmani olan işlemler işe yaramıyor hangi işlemi önerirsiniz

  Güher Kaplankıran

  (25 Mayıs 2019 - 11:07 am)

  aşk büyüsü konusunda da yardımcı olabiliyor musunuz

  Şebnem Tanrıkulu

  (29 Mayıs 2019 - 11:13 pm)

  Cüneyt hocam sabun büyüsü konusunda yardımcı olabilir misiniz

  Aslı Çelik

  (30 Mayıs 2019 - 9:26 am)

  hocam gerçekten söz verdiğiniz gibi 12 günde işlem etki etti

  Esin Erdem Özcan

  (30 Mayıs 2019 - 8:14 pm)

  hocam eğer ki sizinle görüşebilir sen çok mutlu olacağım dükkanı açtın 5 ayına girdik sizlerin sayesinde Allah razı olsun teşekkür ederim

  Mahmut Arda Acarbulut

  (4 Haziran 2019 - 9:23 pm)

  hocam merhaba Ankara’nın hangi ilçesinde siniz

  Habil Özer

  (14 Haziran 2019 - 5:51 am)

  ben avusturya’dan arıyorum bana ulaşım sağlayabilir misiniz

  Leyla Filiz

  (30 Haziran 2019 - 1:24 am)

  hocam ben bir İran’dan yazıyorum gelmem mi gerekiyor yoksa telefondan olur mu

  Selim Ozan Uçar

  (13 Temmuz 2019 - 7:55 pm)

  hocam gerçekten söz verdiğiniz gibi 12 günde işlem etki etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.