ÇEVİRGEL DUASI

Çevirgel Büyüsü

Çevirgel büyüsü ne demektir ne işe yarar sorusunun cevabını bu makalede bulacaksınız. Sevdikleri veya eşlerinden ayrılan insanlar sevdiklerine tekrar kavuşabilmek için çevirgel büyüsüne ihtiyaç duyarlar. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz insanlara tekrar kavuşabilirsiniz.

 Çevirgel büyüsü ile çevirgel duası aynı iki konudur. Birçok kişi tarafından ikisi farklı bilinse de aslında aynıdır.

 Çevirgel Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

 Çevirgel büyüsü eğer inanılarak yapılırsa etkisini kısa sürede gösterecektir. Bu büyü 15-21 gün içinde etkisini gösterecektir.

 Aslında en çok merak edilen konu şu ki; yirmi dört saat içinde sonuç veren çevirgel büyüsü yapmak ve sevdiğimizi geri getirmek mümkün müdür? Böyle bir büyü sadece bir günde tutabilir mi? Bu sorulara bu makalemizde cevaplar bulacağız.

 Çevirgel büyüsünü 24 saatte sonuç veren şekilde gerçekleştirmek pe tabi ki mümkündür. Ancak bunun gerçekleşmesi için en az 3 gün hazırlık süresi vardır. Çünkü çevirgel büyüsü yaparken gereken malzemeleri bulmak sorun değildir. Önemli nokta medyumun 24 saat boyunca aralıksız çalışacak olmasıdır.

 Peki çevirgel büyüsü yapan medyumlar nasıl bulunacak? Çünkü bu işlem fiziksel ve ruhsal olarak medyumu oldukça yoracaktır. Bu konuda hocamızdan destek alabilirsiniz.

 En çok bilinen çevirgel duası şu şekildedir; “YA HAYYU YAKAYYUM YA BEDİASSSEMAVATİ YA ZELCELALİ VEL İKRAM”

 Bu dua cümlesi 399 kere tekrar edilmelidir. Çevirgel büyüsü yapan hocalar şunu belirtmektedir. Bu büyünün tekrar sayısı kişiye göre artabilir ve buna benzer daha birçok okunması gereken dua olabilir bu da ancak kişisel olarak seçilir.

 Zaten çevirgel büyüsünde amaç, kalbi sizden soğuyan insanın tekrar kalbinde aşk ateşinin yanmasını sağlamaktır. Bu büyüdeki en önemli ve unutulmaması gereken detay ise çevirgel büyüsü aranızda hiç birşey yaşanmamış biri ile asla uygulanmamalıdır. Çünkü asla tutmaz.

 Etrafta birçok kişiden “Çevirgel okudum döndü.” ya da “Çevirgel duası sayesinde sevdiğim eve döndü” şeklinde cümleler duyabilirsiniz. Bunlar mevcut çalışmaların başarılarına sadece birkaç örnektir.

 Çok büyük değişikler sağlayabilecek çalışmalarımız da mevcuttur. Sitemizden bilgiler edilebilirsiniz.

 Bu büyü sevilen kişiye eski güzel anıları hatırlatmaya ve bu sayede geri dönmesini sağlamaya yardımcıdır.

Bu yazı ile alakalı daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Cüneyt hoca'yı 0537 013 3543 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Yazar: admin

7 thoughts on “ÇEVİRGEL DUASI

  Mustafa Alican Nalbant

  (25 Mayıs 2019 - 2:52 am)

  Cüneyt hocam bana yardımcı olabilir misiniz

  Reşat Yenigün

  (7 Haziran 2019 - 10:59 pm)

  hocam benim bir derdim var biraz özel yanınıza gelsem görüşsek olur mu

  Dilan Yılmaz

  (12 Haziran 2019 - 2:47 pm)

  hocam size olan güvenimi kanıtlayacak olan vergi levhası resmi ve ruhsatlı çalışmanız devlette onaylı olarak çalışmanız bunlar benim için büyük bir gerekçe olmuştur hocam sizin adınızı duyduğumda ilk çok merak etmiştim araştırdım sizi tanımak için çok çabaladım çünkü etraftaki dolandırıcılardan piyasa artık ne olduğu bilinmez insanlardan kaynıyor

  Derya Sema Kesgin

  (16 Haziran 2019 - 6:54 pm)

  hocam ben muska yaptırmıştım muskam yere düştü etkisi gider mi

  Hanife Tuğçe Şaşmaz

  (13 Temmuz 2019 - 7:17 pm)

  Cüneyt bey merhaba sizinle ben istanbul’dan iletişim sağlamakdayım bana yardımcı olabilir misiniz

  Yavuz Selim Keleş

  (21 Ağustos 2019 - 5:42 am)

  Cüneyt hocam sizinle çalışabilmek için hangi telefon numaranızı aramam gerekiyor web sitenizdeki numaradan ulaşsam yeterli mi

  Burak Karabulut

  (22 Ağustos 2019 - 8:12 pm)

  Cüneyt bey merhaba sizinle ben istanbul’dan iletişim sağlamakdayım bana yardımcı olabilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.